ÜHE VANA ON TEISE UUS ...

Kas sul on iga päev võimalus oma kõht täis süüa? Kas saad janu korral juua puhast vett või üldse mingisugust vett? Kas sul on soojad riided külmal ajal väljas käimiseks või üldse riided oma keha katmiseks? Kas sul on võimalus käia arsti juures, võtta rohtu, kui oled haige? Kas sa magad öösel sooja teki all, puhaste linade vahel? Kas sul oli võimalus käia koolis, või pidid oma isa põllul hommikust õhtuni töötama? Kas teadsid, et kui sul on kõik see, siis kuulud sa maailma 5% rikkaimate hulka?

Meile tundub kõik eelnev normaalne, kuid väga paljudel inimestel planeedil Maa ei ole selliseid võimalusi. Seega, kas sooviksid äkki aidata neid, kes on sinust halvemas olukorras? Selleks on palju erinevaid võimalusi. Üheks võimaluseks on saata neile inimestele riideid, mänguasju jne, mida me ise enam ei vaja, kuid ära ka visata ei tahaks. See tegu on mitmekordselt kasulik: saad enda elamisse ruumi juurde ning samal ajal aidata neid, kes seda tõesti vajavad.

Järgnevalt pakume välja aadressid, kuhu võiksid oma paki saata. Tegemist on erinevate organisatsioonide ja eraisikutega, kes tegelevad humanitaarabi ning vaeste igakülgse abistamise ning toetamisega ja jagavad sinu saadetise nendele, kes seda kõige enam vajavad. Kui äkki tead veel mõnda aadressi, mis sinu meelest peaks siin nimekirjas olema, siis anna meile sellest teada meiliaadressil info@islam.pri.ee.

AFGHANISTAN:
Mohammad Qasim Popal
UNAMA Kabul, Compound B
OSRSG/FSCU, Building 7, Room 101
Peace Avenue, Zanbaq Square
Wazir Akbar Khan (beside French Embassy)
Kabul
AFGHANISTAN
phone: 00 93 700217289/0790005381

MAROKO:
Najat Mrabte
Rue 8, No 10
54400 Moulay Bouazza
P. Khenifra
MOROCCO