Avaleht       Algajad       Tugisambad       Edasijõudnud       Kontakt    
Täna on   »  Algajad »  EESTI MOSLEMITE LOOD »  - Annely A. lugu  
- Annely A. lugu

Minu teadmine islamist oli alguses täielik null. Esimest korda puutusin sellega isiklikult kokku kolm aastat tagasi, kui kohtasin oma praegust abikaasat, kes on araablane ja moslem. Ka siis jättis see mind suhteliselt külmaks –ei hakka mina iialgi kandma neid rätte jne! Olin täiesti vastu, aga mida aeg edasi, seda rohkem hakkas selle religiooni vastu huvi tekkima.

Viimase aasta olengi pühendanud islami otsingule ja enda leidmisele. Iga päevaga tunnen aina suuremat soovi saada moslemiks. Kuigi samas oli mul ka hirm selle otsuse tegemisega seoses: mõtlesin koguaeg, et äkki ma ikka ei saa sellega hakkama, et äkki ma põrun ega suuda olla õige moslem ja kuidas teised sellesse suhtuvad?!

Võtsin endale aega korralikult järele mõtlemiseks ja jõudsin otsusele, et minust peab saama moslem ja just seda ma tahangi! Ja mis puutub teiste arvamustesse, siis ütlen ausalt - EI HOOLI TEISTE ARVAMUSEST! See on minu valik, minu elu ja mina elan sellega, mitte teised!

Kindlasti võib tekkida küsimus, et miks just see usk, miks just islam? Ütlen ausalt, et ma täpselt ei teagi, aga millegipärast tunnen, et see just on see, mida ma vajan ja see lausa köidab mind enda külge. Soovin leida hingerahu!